Egri tavaszváró tájékozódási verseny eredményei

 

Egri tavaszváró tájékozódási verseny eredményei
 
Gyermek kategória:
1. BORTÓTKITVER (Boros Kitti, Tóth Veronika)                                         209
2. FAMILY  GUY ( Mérai Viktor, Dobos Zoltán, Kelemen Viktor)                     200
3. SOUTH PARK (Szabó Gergely, Miklós Péter)                                          195
4. MACIK (Kiss Anna, Barta Dzsenifer, Fenyves Anna)                                 172
5. SÜNÖK (Szászi Barna, Váradi Tamás)                                                   156
6. MESTER4 (Juhász Balázs, Budai Bence, Lénárt Liliána, Fodor Viktória)          100
7. GPS csapat (Kerek Bence, Eged Armand, Fehér Norbert, Magyari Bence)       80
8. VÍZILÓ (Lévai Kitti, Lévai Vivien, Keskeny Petra)                                      45
 
Ifjúsági kategória:
1. BÜKKI MEDVÉK ( Bóta Zsombor, Gordos Ambrus)                                   259
2. SERÉNY MÚMIÁK( Nagy Bianka, fónagy Vanda, Dudás Bálint)                    220
3. ELITE ( Karácsony Gábor, Babiczki Viktória, Kaló Georgina)                       220
 
Felnőtt kategória:
1. ELTÁJOLÓK (Döme Géza, Kerekes Viktor, Pál Emese, Sándorfalvi János)     257
2. KICSIK ( Kiss Péter, Szemere Beáta)                                                  254
3. KIS KÁRPÁTOK ŐRE( Siller Milán, Siller Norbert, Molnár Márk)                   252
4. ESÉLY SE (Beke Krisztina, Székely Ádám, Willmann András)                     249
5. BUBIFEJŰEK (Szűcs Judit, Szűcs Viktória, Borostyán Dóra, Szerencsés Ákos) 246
6. MISI MÓKUS ( Szabó Mihály, Gyúró Anna)                                             246
7. KÉKES TE ( Simon Péter)                                                                 245
8. GÉZENGÚZOK ( Bartók Adrienn, Hime Zsuzsa )                                       244
9. K-TEAM ( Kósa László, Kósáné Nagy Judit)                                            244
10. FARKAS TEAM ( Farkas János )                                                         243
11. TÖRÖK VERŐK ( Szalai Zita, Verdó István)                                          241
12. MOZGÓ BÓJA ( Németh Gábor, Németh Krisztina, Békés Eszter, Tóth Béla) 236
13. GYAKSZI ( Mezei Sándorné, Miklai Ildikó, Ivanics Gábor)                         214
14. FÓNAD ( Fónad Csaba)                                                                   205
15. PERGÉK ( Perge Attila Zsolt, Perge Szabolcs István, Perge Attila, Szőnyi Judit) 164
16. MÓKUSOK ( Kucsera Panna, Kucsera Krisztián)                                      164
17. SAJÓ MENTI CUNAMI (Kaszás József, Kaszás Biborka)                             160
 

Legfrissebb hírek

Megyei Szövetségek elérhetőségei

Baranya megye tth.klara@t-online.hu

Bács-Kiskun megye bkarcsi@t-online.hu

Békés megye atek53@t-online.hu

B-A-Z megye hegyitura@eszaktura.hu

Csongrád megye kovacsbalazsster@gmail.com

Fejér megye info@fejer-tura.hu

Hajdú-Bihar megye hajdutura@upcmail.hu

Jász-Nagykun-Szolnok megye vajkodon@gmail.com

Komárom-Esztergom megye ivvtata@gmail.com

Nógrád megye info@zute.hu

Pest megye tbaratpest@freemail.hu

Somogy megye smsport@enternet.hu

Szabolcs megye tirpakturista@tirpakturista.hu

Tolna megye tolnaiturista@freemail.hu

Vas megye vastermszetbarat@t-online.hu

Veszprém megye vmtsz@citromail.hu

Zala megye zmtbsz@gmail.com

Megosztás
Partnereink

Az Egererdő Zrt. közjóléti tevékenysége és erdei iskolája.

 

Eseménynaptár